ANGRY BIRDS ON ICE - ŠOU, AKÚ STE EŠTE NEVIDELI

Nenechajte si ujsť ľadové dobrodružstvo „nahnevaných vtákov“, ktorí budú zubami nechtami brániť svoje vajcia pred zlomyseľnými prasatami vedenými kráľom Leonardom.

 

Multižánrové dielo, spájajúce korčuľovanie, akrobaciu, parkour a iné umelecké štýly bude zážitkom nielen pre deti, ale aj ich rodičov a tiež všetkých fanúšikov klasických mobilných hier Angry Birds.

Návštevníci sa môžu tešiť na vynikajúce výkony všetkých účinkujúcich, medzi ktorými nebude chýbať večne mrzutý a nahnevaný Red, rýchly Chuck a neplánovane vybuchujúci Bomb. Chladnými vás rozhodne nenechajú ani úžasné akrobatické výkony prasiat, od ktorých by to nikto nečakal.

Vydajte sa spolu s vtákmi na výpravu na posvätnú horu, kde si aspoň na chvíľu chcú oddýchnuť od neustálej snahy prasiat ukradnúť im ich vajcia. Čo sa však spočiatku zdá ako zasľúbená zem sa stane dejiskom boja, ale aj veľkého príbehu o láske, priateľstve a zmierení.

O termínoch ďalších predstavení budeme priebežne informovať na tejto stránke a Facebooku.

ČO BY STE MALI VEDIEŤ ALEBO NA ČO SA NÁS NAJČASTEJŠIE PÝTATE:

❯ Kedy a kde sa odohrajú predstavenia?

Podrobný zoznam predstavení nájdete v zozname vyššie alebo sú vyobrazené na animovanej mape.


❯ Ako dlho trvá jedno predstavenie?

Celkové trvanie šou je 100 minút, vrátane 20-minútovej prestávky.


❯ Kde je možné zakúpiť si vstupenky na predstavenie?

Vstupenky sú dostupné exkluzívne iba v sieti Predpredaj.sk.


❯ Aká je cena vstupeniek?

Cena vstupeniek závisí od sektoru v hale, ktorý si zvolíte. Cena vstupeniek začína na 18 €. Konkrétne ceny vstupeniek na predstavenie nájdete tu.


❯ Existuje detské vstupné?

Všetky deti, ktoré v čase konania šou ešte nedovŕšili 2 roky, majú vstup na predstavenie zdarma, bez nároku na miesto v hľadisku. Pre deti staršie ako 2 roky je potrebné zakúpiť štandardnú vstupenku.


❯ Existuje rodinné vstupné?

Ako uvádzaciu akciu, ponúkame vo vybraných sektoroch limitovaný počet rodinných balíčkov 3+1. Pri kúpe 3 vstupeniek, získate štvrtú zadarmo.


❯ Na koho sa môžem obrátiť, ak mám záujem o hromadný nákup vstupeniek? (viac ako 8)

Pre hromadný nákup vstupeniek na faktúru, prosím kontaktuje Petru Šlaukovú na slaukova@comunique.sk


❯ Môžeme počas šou nakrúcať a fotografovať?

Zhotovovanie videa z ľadovej šou je zakázané. Dovolené je len fotografovať, a to výlučne pre vlastné potreby, bez použitia profesionálnej techniky.


❯ Bude možné si na mieste zakúpiť hračky a iný tovar s motívom Angry Birds?

Áno. Na všetkých návštevníkov budú čakať stánky s tovarom s motívmi Angry Birds. Otvorené budú vždy pred predstavením, počas prestávky, aj po predstavení.


❯ Aká je teplota v hale, počas ľadovej šou?

Angry Birds on Ice je šou odohrávajúcou sa na zimných štadiónoch. Hoci vo všeobecnosti sú tieto haly moderné alebo zrekonštruované a pri takýchto podujatiach je teplota v hale obvykle komfortná, pri návšteve odporúčame zvážiť pribalenie deky, respektíve teplo sa obliecť. To platí obzvlášť pre zákazníkov, ktorí si zakúpia VIP miesta.


❯ Kedy je možné vstúpiť do haly, pred predstavením?

Brány sa v každej hale otvárajú 1 hodinu pred plánovaným začiatkom predstavenia. Prosíme všetkých návštevníkov, aby si na príjazd a usadenie vyhradili dostatok času a počítali s možnými dopravnými problémami a radmi pri vstupe do haly. Predstavenia začínajú vždy načas.


❯ Bude v hale k dispozícii občerstvenie?

Áno, bufety v halách budú štandardne otvorené.


*Nenašli ste odpoveď na to, čo zaujíma vás? Kontaktujte nás prostredníctvom formulára:

 

Vaše meno (povinné)

Váš Email (povinné)

Predmet

Sem napíšte vašu správu