Nie sme tu noví. Pozrite sa, čo sme robili doteraz!


Pre produkčnú agentúru COMUNIQUE nie je pripravovaná ľadová šou Angry Birds on Ice prvou ľadovou revue! 


Od roka 2013 sa spoločnosť venovala šou Máša a medveď na ľade, ktorá sa tešila obrovskému úspechu.

Pôvodne ruskú rozprávku Máša a medveď poznajú dnes deti na celom svete. Preto sa spoločnosť COMUNIQUE rozhodla venovať detským fanúšikom aj iný ako animovaný formát tohto fenoménu.


Video: Máša a medveď na ľade

 

Zdroj: COMUNIQUE


Šou, ktorá precestovala svet

Šou Máša a medveď na ľade nezostala len na území Slovenska, Česka ani Poľska. Dokonca ani v Európe! Túto šou si mohli vychutnať detskí diváci aj v Ázijskej Indonézii či v Spojených Arabských Emirátoch.

Aby bol zážitok zo šou čo najväčší, bolo potrebné neustále prispôsobiť dabing krajine, v ktorej sa predstavenie odohralo. A to ako hovorenú časť, tak aj texty piesní. Takto to samozrejme bude aj v prípade Angry Birds on Ice.

 

Máša a Medveď na ľade
Zdroj: COMUNIQUE

Overené prvky šou

Špecifickými prvkami ľadovej šou Máša a medveď na ľade boli krásne kostýmy viac ako tridsiatich postáv, autorská hudba vytvorená špeciálne pre ľadovú revue, ktorú si deti zo šou mohli odniesť na CD  a v neposlednom rade do detailu prepracované kulisy.

Oči okamžite upútal takmer desať metrový medveďov domček doplnený obrovskou LED obrazovkou, ktorá dotvárala dej predstavenia. Mnoho z týchto overených prvkov budete môcť vidieť aj v Angry Birds on Ice.

Nová šou však nebude kopírovať staré spôsoby. Bude na nich stavať! Okrem úplne nových scénických prvkov, bude naše ľadové javisko 360 stupňové, čo vytvorí nový druh zážitku.


Záruka kvality

Šou Máša a medveď na ľade je rovnako ako pripravovaná Angry Birds on Ice licencovaná šou, ktorá podlieha prísnym pravidlám a kontrolám pôvodného majiteľa značky. V prípade Máše a medveďa je majiteľ značky ruské štúdio Animaccord.

Partnerstvo s Animaccordom neustále tlačilo na kvalitu prevedenia šou a to hlavne v prípravnej fáze. Scenár, kostýmy, kulisy aj hudba museli byť schválené alebo prepracované tak, aby boli v súlade s rozprávkou.

Kvalitu sa podarilo dotiahnuť na takú úroveň, že šou Máša a medveď na ľade bola roku 2018 nominovaná na cenu LIMA International Licensing Awards.

Máša a Medveď na ľade
Zdroj: COMUNIQUE

Fínske štúdio Rovio prispieva k tvorbe šou Angry Birds on Ice podobným, no ešte intenzívnejším spôsobom, takže šou bude naozaj stáť za to!


Fotogaléria:

Staršie články