ANGRY BIRDS ON ICE, TO JE:

Beloved brand worldwide

translate

An unforgettable experience of the highest quality show

translate

WORLD UNIQUE

translate

Quality guarantee

translate

Angry Birds on Ice – šou, akú ste ešte nevideli

 
Nenechajte si ujsť ľadové dobrodružstvo „nahnevaných vtákov“, ktorí budú zubami nechtami brániť svoje vajcia pred zlomyseľnými prasatami vedenými kráľom Leonardom. Multižánrové dielo, spájajúce korčuľovanie, akrobaciu, parkour, slack-line, žonglovanie a iné umelecké štýly bude zážitkom nie len pre deti, ale aj ich rodičov a tiež všetkých fanúšikov klasických mobilných hier Angry Birds.

Návštevníci sa môžu tešiť na vynikajúce výkony všetkých účinkujúcich, medzi ktorými nebude chýbať večne mrzutý a nahnevaný Red, rýchly Chuck, ani neplánovane vybuchujúci Bomb. Chladnými vás rozhodne nenechajú ani úžasné akrobatické výkony prasiat, od ktorých by to nikto nečakal.

Vydajte sa spolu s vtákmi na výpravu na posvätnú horu, kde si aspoň na chvíľu chcú oddýchnuť od neustálej snahy prasiat ukradnúť im ich vajcia. Čo sa však spočiatku zdá ako zasľúbená zem sa stane dejiskom boja, ale aj veľkého príbehu o láske, priateľstve a zmierení.


AUTORI:

Réžia a scenár:

Juraj Benčík je slovenský režisér, scenárista, herec, bábkoherec a mím, ale aj dramaturg a pedagóg, s obrovskými skúsenosťami nie len doma, ale aj v zahraničí. Autor viac než 30 tich divadelných hier a cirkusových projektov sa okrem iného už viac ako 25 rokov venuje aj pedagogickej činnosti. Juraj je zároveň jeden z prvých Slovákov, ktorý vystupovali v úžasnom Cirque du Soleil a zároveň jediný herec, ktorý sa do svetoznámeho cirkusu dostal. Po dvoch rokoch účinkovania v Cirque du soleil, s ktorým precestoval svet, s potešením prijal výzvu preniesť obľúbených hrdinov z mobilov a filmového plátna, na ľadovú plochu.


Scéna:

Jozef Ciller je slovenský scénograf a kostýmový výtvarník svetového formátu. Uznávaný profesionál je absolventom Slovenskej vysokej školy technickej v Bratislave, kde študoval odbor architektúra a na Vysokej škole múzických umení v Bratislave vyštudoval odbor scénografia. Ako výtvarník a pedagóg pracoval v dvadsiatich krajinách a vytvoril okolo 450 scénických riešení nielen pre divadlo (i bábkové), ale aj pre film a televíziu. Za svoje diela dostal množstvo cien doma aj v zahraničí. V súčasnosti pôsobí ako profesor na VŠMU, ale tiež vo svojom domovskom divadle v Martine.


Hudba:

Oskar Rózsa je jedna z najvýraznejších osobností slovenskej hudobnej scény za posledných 30 rokov. Multiinštrumentalista, skladateľ, dirigent a hudobný producent je absolventom orchestrálneho dirigovania na VŠMU. Má za sebou viac ako 500 úspešných nahrávok a koncertných spoluprác s rôznymi slovenskými, českými aj zahraničnými umelcami. Oskar je tiež autorom hudby k štyrom celovečerným filmom a mnohým divadelným hrám.

 


Texty piesní:

Štefan Benčík je textár, dramaturg, prekladateľ a lektor. Absolvent University of Cambridge, sa podieľal na viacerých divadelných dielach ako dramaturg, asistent réžie, či spoluautor libreta.

 

 

ORGANIZAČNÉ INFORMÁCIE

ENTERING THE HALL

Brány sa v každej hale otvárajú 1 hodinu pred plánovaným začiatkom predstavenia. Prosíme všetkých návštevníkov, aby si na príjazd a usadenie sa vyhradili dostatok času a počítali s možnými dopravnými problémami a radmi pri vstupe do haly. Predstavenia začínajú vždy načas.

HEAT TEMPERATURE

Angry Birds on Ice je šou odohrávajúcou sa na zimných štadiónoch. Hoci vo všeobecnosti sú tieto haly moderné, alebo zrekonštruované, a pri takýchto podujatiach je teplota v hale obvykle komfortná, pri návšteve odporúčame zvážiť pribalenie deky, respektíve teplo sa obliecť. To platí obzvlášť pre zákazníkov, ktorí si zakúpia VIP miesta priamo na ľadovej ploche.

TICKETS FOR CHILDREN

Všetky deti, ktoré v čase konania šou ešte nedovŕšili 2 roky, majú vstup na predstavenie zdarma, bez nároku na miesto v hľadisku. Pre deti staršie ako 2 roky je potrebné zakúpiť štandardnú vstupenku.

Informácia pre zákazníkov, ktorí si zakúpia
VIP vstupenky:

VIP miesta poskytujú absolútne unikátny zážitok z predstavenia. Sú to prémiové miesta umiestnené najbližšie k dianiu na ploche. Všetkých návštevníkov bude vnášať do deja aj pravidelná interakcia účinkujúcich s návštevníkmi vo VIP sektoroch.

Každé dieťa so zakúpenou vstupeniek vo VIP sektore navyše dostane pri vstupe na ľadovú plochu (nie pri vstupe do haly) darček.

Upozornenie:

Nakoľko sú VIP miesta umiestnené priamo na ľadovej ploche, je potrebné rátať s väčším chladom ako pri vstupenkách v iných sektoroch.
2. rady vo VIP sektoroch sú umiestnené v rovnakej výške (v rovine) ako prvý rad. Prípadné reklamácie súvisiace s touto skutočnosťou nebudú akceptované.