Angry Birds on Ice Casting

Casting akrobatov


24. novembra 2018 sa v Košiciach uskutočnil konkurz akrobatov. Pod dohľadom režiséra Juraja Benčíka, vedenia COMUNIQUE a produkčného tímu sa uchádzači snažili ukázať to najlepšie čo v nich je.  A rozhodne mali čo ukázať !


Angry Birds on Ice Casting

Vidina účinkovania v exkluzívnej ľadovej show Angry Birds on Ice pritiahla umelcov z celého Slovenska. Najviac účastníkov prišlo samozrejme z Košíc a Prešova, no prehliadnuť sa nedali ani parkouristi z Trenčína či iných miest.

Pre akrobatov, ktorí nemali doteraz skúsenosti s divadlom bol tento konkurz niečo nové, pre iných však tiež zďaleka nebol bežným konkurzom. V rannej akrobatickej a poobednej hereckej časti castingu predviedli účastníci svoju fyzickú zdatnosť a pohybovú kreativitu, ktoré unikátnym spôsobom prispejú ku charakteru show.


Deň plný zábavy

Počas castingového dňa boli účastníci v centre množstva vtipných scénok a situácií, ktoré na jednej strane overili kvalitu umelcov a na strane druhej udržiavali veselú atmosféru. Jednoznačným vrcholom celého dňa bola skupinová improvizácia, pri ktorej mali budúci účinkujúci čo najvernejšie stvárniť skupinu veselých opíc. Desiatky účastníkov vytvorili miestami atmosféru podobnú skôr dažďovému pralesu než seriózneho castingu, ale takto to bolo správne. Nakoniec odhodiť zábrany a plne sa oddať postave bolo zmyslom tejto scénky.


Nebolo to bez problémov!

Traja uchádzači dokázali mimoriadnu odhodlanosť, keď sa im na ceste z Trenčína pokazilo auto. Chlapci nezaváhali, nastúpili na prvý vlak a aj keď s miernym oneskorením prišli na casting. Produkcia aj režisér už o všetkom vedeli, pretože chlapci nenechali nič na náhodu a včas sa ozvali. Svojim neobyčajným talentom a naozaj profesionálnym prístupom si všetci traja zaslúžili miesto v show. Aj takýmto spôsobom sa dosahujú ciele. Aj takýmto spôsobom sa vyhráva.


Angry Birds on Ice casting
Účastníci castingu spolu s režisérom Jurajom Benčíkom. Zdroj: COMUNIQUE

 

Staršie články